При сечокам'яній хворобі

urolithiasis diseaseСечокам’яна хвороба (уролітіаз) — захворювання, що проявляється у формуванні каменів в органах сечовивідної системи, найчастіше в нирках. Сечокам’яна хвороба в основному пов’язана з порушенням обміну речовин в організмі і, як наслідок, формуванням мікролітів у нирках з наступним утворенням каменів. Провокуючими факторами виникнення сечокам’яної хвороби можуть бути порушення правил харчування, геологічні та географічні особливості проживання.

Основні симптоми сечокам’яної хвороби:

 1. біль у попереку,
 2. біль внизу живота,
 3. почечные колики,
 4. кров у сечі.

Висока якість Канефрона Н виокремлює його поміж усієї групи рослинних урологічних препаратів. Технології виробництва цього препарату сприяють максимальному використанню всіх корисних якостей лікарських рослин. Канефрон Н добре переноситься організмом, а це робить його ідеальним у випадку необхідності тривалої профілактики.

Рекомендації при сечокам’яній хворобі

Існує декілька шляхів лікування сечокам’яної хвороби: консервативний (дієтотерапія та медикаментозна корекція порушення обміну речовин, де фітотерапія незамінна) і оперативний (хірургічний). Канефрон® Н підсилює виведення солей сечової кислоти (уратів). Ця сторона дії частково пов’язана зі сечогінним ефектом. Посилення виділення сечової кислоти перешкоджає випаданню в сечовивідних шляхах кристалів, зростанню наявних каменів і формуванню нових.

 • dietotherapy Дієтотерапія Полягає в виключення низки продуктів, які можуть сприяти каменеутворенню. Дієта залежить від типу каменів і рекомендується лікарем.
 • operative treatment Оперативне (хірургічне) лікування Камені в нирках, які досить великі за розмірами для самостійного відходження, не лікуються консервативним методом, а вимагають хірургічного втручання.

Завдяки сучасним технологіям операції можуть проводитися без розрізів та проколів.

Лікування сечокам’яної хвороби — Канефрон Н

kanefron packingУточніть у лікаря про прийом Канефрон® Н. Ефективність лікування сечокам’яної хвороби за допомогою Канефрон Н підтверджується багатьма науковими публікаціями та багаторічним досвідом використання препарату. Цей лікарський препарат рослинного походження, розроблений німецькою компанією Біонорика. Препарат має сприятливу дію на фізико-хімічний склад сечі, перешкоджаючи утворенню каменів, та виводить кристали

До його складу входять екстракти:

 • flower-1-min
  Листя розмарину
  Folia Rosmarini
 • flower-2-min
  Трави золототисячника
  Herba Centaurii
 • flower-3-min
  Кореня любистку
  Radix Levistici

Детальніше про склад препарату

Речовини, що входять до складу препарату, діють комплексно, виявляючи протизапальну, протимікробну, спазмолітичну та судинорозширюючу дію. Препарат усуває спазми судин нирок та сприяє активному виведенню солей з організму. Завдяки прийому Канефрон® Н стан хворого покращується

Профілактика сечокам’яної хвороби

Використання Канефрону Н попереджує утворення та ріст каменів, допомагає у профілактиці запальних ускладнень та рецидивів сечокам’яної хвороби. Канефрон Н — один із найбільш призначуваних лікарями рослинних препаратів при цій патології оскільки він збільшує виділення сечової кислоти з сечею, попереджуючи утворення уратів, нормалізує кислотність сечі, сприяє легшому виведенню дрібних каменів або їхніх фрагментів через сечоводи.

Канефрон® Н добре підходить для профілактики повторного каменеутворення, а це, як правило, досить тривалий процес, тому можливість тривалого та безпечного вживання препарату у цьому випадку вкрай важлива.

Детальніше про цистит

Де купити

Перед вживанням препарату проконсультуйтеся з лікарем. Щоб знайти найближчу до вас аптеку, де ви можете придбати Канефрон® Н, скористайтеся додатком Таблеточки.

pochka_list map_bg Вибрати кращу ціну

ПЕРЕД ВИКОРИСТАННЯМ ПРОКОНСУЛЬТУЙТЕСЬ З ЛІКАРЕМ

САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ БУТИ ШКІДЛИВИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я