При лікуванні пієлонефриту

Пієлонефрит — запальне захворювання ниркових лоханок, викликане різними бактеріями, частіше — кишковою паличкою. Також пієлонефрит розвивається при порушенні відтоку сечі з нирки. Пієлонефритом хворіють діти до 7 років, жінки 18-30 років та чоловіки, що страждають аденомою простати, простатитом або уретритом.

Основні симптоми пієлонефрита:

 1. тривалий біль у попереку, який віддає у пахову область,
 2. слабкість, головний біль, спрага, озноб,
 3. у деяких випадках спостерігається підвищення артеріального тиску.

Вірогідність розвитку пієлонефриту підвищується при зниженні загального імунітету організму, цукровому діабеті, туберкульозі, гіповітамінозі та хронічних запальних захворюваннях.

Рекомендації при пієлонефриті

Пієлонефрит може бути одно- або двостороннім, гострим, хронічним, первинним або вторинним, а також рецидивним. Захворювання може розвинутися у людей будь-якого віку, але природа захворювання у чоловіків та жінок різна. У жінок, наприклад, пієлонефрит може розвинутися як ускладнення після циститу.

При гострому пієлонериті з’являється біль у попереку, зазвичай з одного боку. Хронічний пієлонефрит часто є наслідком недолікованного гострого пієлонефриту. Окрім того, час від часу він загострюється, і тоді у людини спостерігаються всі ознаки гострого процесу.

У випадку підозри на пієлонефрит негайно зверніться до лікаря.

Лікування пієлонефриту — Канефрон® Н

Канефрон® Н призначають під час запальних захворювань нирок, так як він у своєму складі має оптимальний вплив на нирки: антибактеріальний, спазмолітичний, сосудорозширювальний, протизапальний та сечогінний ефект. Це стає можливим завдяки унікальній комбінації у складі:

 • flower-1-min
  Листя розмарину
  Folia Rosmarini
 • flower-2-min
  Трави золототисячника
  Herba Centaurii
 • flower-3-min
  Кореня любистку
  Radix Levistici

Детальніше про склад препарату

pyelonephritisУ залежності від стадії захворювання Канефрон® Н використовують у якості основної терапії або в складі комплексного лікування під час гострих та хронічних захворювань нирок. Компоненти, які входять до складу цього рослинного препарату, мають комплексний вплив на нирки та сечовивідні шляхи, який виражається у протизапальній дії та усуненні спазму, а також антибактеріальним, сечогінним, вазодилататорним ефектом.

Профілактика пієлонефртиту

Щоб попередити розвиток пієлонефриту, необхідно звертати увагу на корекцію провокуючих факторів, а також своєчасно вживати лікувальні препарати, ефективні для лікування цього захворювання. Однією з частих причин пієлонефриту є сечокам’яна хвороба (уролітіаз) з частими нирковими коліками.

Детальніше про сечокам’яну хворобу

У наукових публікаціях є дані про те, що вживання фітопрепарату Канефрон® Н сприяє зниженню частоти та інтенсивності рецидивів та загострень пієлонефриту.

канефрон н фото упаковки

Таблетки №60, РС № UA/4708/02/01 від 22.12.2016 № 1389

Краплі 100 мл, РС № UA/4708/01/01 від 22.12.2016 № 1389

Де купити

За допомогою додатку Таблетки ви побачите не тільки перелік доступних аптек, а й ціни, за якими відпускається препарат Канефрон.

pochka_list map_bg Вибрати кращу ціну

ПЕРЕД ВИКОРИСТАННЯМ ПРОКОНСУЛЬТУЙТЕСЬ З ЛІКАРЕМ

САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ БУТИ ШКІДЛИВИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я