При лікуванні циститу

Цистит — це запалення слизистої оболонки сечового міхура. Розвиток циститу пов’язується з переохолодженням, перенесенною інфекцією, інструментальним дослідженням, безсистемним вживанням ліків, нехтуванням правилами особистої гігієни.

Основні симптоми циститу:

 1. часте та хворобливе сечовипускання,
 2. печіння під час та після сечовипускання,
 3. біль внизу живота.

У більшості випадків цистит починається раптово. Неприємні відчуття, біль внизу живота примушують лікуватися. Тільки далеко не всі звертаються до лікаря - шукають інформацію у знайомих, в інтернеті або радяться з провізором в аптеці.

Рекомендації при циститі

Частіше за все жінка, помітивши перші ознаки циститу, порадившись з подругами, приймає перший ліпший антибіотик. Симптоми захворювання гаснуть і про цистит забувають до нового загострення. Так можуть минати роки, коли загострення вже хронічного циститу повертаються знову і знову.

lief icons for text

Цю проблему можна вирішити достатньо швидко, якщо вчасно звернутися до лікаря і своєчасно підібрати правильне лікування. Для боротьби з симптомами циститу використовуються антибіотики та рослинні препарати нового покоління. Іх особливість — поєднання рослинного походження, якісна рослинна сировина з екологічно чистих регіонів Європи та новітні технології виробництва.

Лікування циститу — Канефрон® Н

Ефективному лікуванню циститу допоможе рослинний препарат Канефрон® Н німецької компанії Біонорика. До складу препарату входить спеціальний екстракт з трави золототисячника, кореня любистка та листя розмарину, завдяки чому він має всі властивості для успішного лікування циститу: протимікробний, сечогінний, спазмолітичний та протизапальний ефекти.

До його складу входять екстракти:

 • flower-1-min
  Листя розмарину
  Folia Rosmarini
 • flower-2-min
  Трави золототисячника
  Herba Centaurii
 • flower-3-min
  Кореня любистку
  Radix Levistici

У більшості випадків цистит починається раптово. Неприємні відчуття, біль внизу живота примушують лікуватися. Тільки далеко не всі звертаються до лікаря - шукають інформацію у знайомих, в інтернеті або радяться з провізором в аптеці.

Детальніше про склад препарату можна прочитати:

Склад препарату
канефрон н фото

Таблетки №60, РС № UA/4708/02/01 від 22.12.2016 № 1389

Краплі 100 мл, РС № UA/4708/01/01 від 22.12.2016 № 1389

Де купити

Придбати Канефрон® Н можна в аптеках вашого міста. Перед вживанням препарату проконсультуйтеся з лікарем.

pochka_list map_bg Вибрати кращу ціну

ПЕРЕД ВИКОРИСТАННЯМ ПРОКОНСУЛЬТУЙТЕСЬ З ЛІКАРЕМ

САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ БУТИ ШКІДЛИВИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я