Склад Канефрон® H

Канефрон® Н виробляється у Німеччині протягом 80 років. Він представляє собою комбінований препарат, до складу якого входять рослинні екстракти коріння любистка, трави золототисячника та листя розмарину. Лікувальні властивості препарату обумовлені максимальним вмістом активних речовин та оптимальною комбінацією фармакологічних ефектів на нирки та сечові шляхи.

Канефрон H має антибактеріальну дію, перешкоджає розмноженню бактерій, сприяє виведенню їх з організму. Сечогінний та спазмолітичний ефекти нормалізують сечовипускання, протизапальна та протибольова дія зменшують симптоми циститу.

Листя розмарину

 • flower-1-min
  Листя розмарину
  Folia Rosmarini

До складу препарату входить екстракт листя розмарину, де одна з головних речовин, розмаринова кислота, має виразний протизапальний ефект, а інші біологічно активні речовини чинять антибактеріальну, спазмолітичну, сечогінну та антиоксидантну дію.

Детальніше про лікування циститу

Особливістю дії Канефрон® H при циститі є те, що він ефективно доповнює лікування антибіотиками, а у випадку неускладненого циститу навіть може стати їх альтернативою. Також він сприяє зменшенню частоти та інтенсивності рецидивів захворювання.

Найголовніше:

 • Також Канефрон® H бореться із запаленням, спазмами,
 • сприяє виведенню мікроорганізмів,
 • зменшує біль,
 • зменшує ризик повторних загострень.

Трави золототисячника

Трава золототисячника багата на фенольні та коричні кислоти, а також містить флавоноіди, полізаміщені ксантони, аклкалоід генцианін.

 • flower-2-min
  Трави золототисячника
  Herba Centaurii

Вона використовується у якості гіркоти. Основні складові золототисячника також мають протизапальну, жарознижуючу, протимікробну, сечогінну дію. Окрім того, було виявлено антимутагенні та антиканцерогенні властвості золототисячника.

Детальніше про лікування сечокам’яної хвороби

Препарат має сприятливий вплив на фізико-хімічні властивості сечі, перешкоджаючи утворенню каменів, усуває такі фактори як запалення, спазми сосудів та сечовивідних шляхів, сприяє активному виведенню солей із організму. При цьому спостерігається покращення стану хворого — швидше виводиться пісок з нирок, знижується інтенсивність болю.

Також Канефрон® Н:

 • нормалізує сечовиділення,
 • попереджає утворення та повторний ріст каменів.

Кореня любистку

 • flower-3-min
  Кореня любистку
  Radix Levistici

У складі Канефрон® Н використовується коріння любистку, до складу якого входять ефірні олії, а також фенолкарбонові кислоти та інші біологічно активні речовини, що мають цілющі властивості, Коріння любистка сприяє зменшенню болю, пов’язаного із запаленням та спазмами сечовивідних шляхів, бореться з мікроорганізмами.

Детальніше про лікування пієлонефриту

Компоненти, що входять до складу Канефрон® Н, мають протизапальну, спазмолітичну, антибактеріальну та сечогінну дію. Доведено, що використання фітопрепарату Канефрон Н сприяє зниженню частоти та інтенсивності рецидивів та загострення пієлонефритів.

Це означає, що:

 • Канефрон® Н є ефективним доповненням до антибіотика в гострий період
 • зменшує ризик загострень при профілактичному застосуванні

Канефрон® Н

Канефрон® H – комбінований препарат рослинного походження німецької компанії Bionorica для лікування запальних захворювань нирок та сечовивідних шляхів, що застосовується у світі близько 80 років.

Препарат Канефрон® H:

 • бореться з запаленням та спазмами
 • сприяє видаленню мікроорганізмів з сечових шляхів та зменшенню болю при циститі
 • зменшує ризик повторних загострень.

Препарат призначений для тих, хто турбується про здоров'я своїх нирок і сечовивідних шляхів і хоче отримати найкраще від природи

канефрон фото

Таблетки №60, РС № UA/4708/02/01 від 22.12.2016 № 1389

Краплі 100 мл, РС № UA/4708/01/01 від 22.12.2016 № 1389

Де купити

Щоб знайти найближчу до вас аптеку, де ви можете придбати Канефрон® Н, скористайтеся додатком Таблеточки.

pochka_list map_bg Вибрати кращу ціну

ПЕРЕД ВИКОРИСТАННЯМ ПРОКОНСУЛЬТУЙТЕСЬ З ЛІКАРЕМ

САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ БУТИ ШКІДЛИВИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я