Перейти до основного вмісту
канефрон які трави
склад канефрон

Склад Канефрон® H

канефрон

Канефрон® H — сучасний фітопрепарат європейської якості. Його унікальність та ефективність визнані медициною і використовуються вже понад 80 років для боротьби із захворюваннями сечовивідних шляхів.

Канефрон® H (виробник Біонорика, Німеччина) — комплекс із рослинних екстрактів кореня любистку, трави золототисячника й листя розмарину. Його лікувальні властивості зумовлені максимальною концентрацією активних речовин у кожній дозі препарату, стандартизованою формою й широким спектром дії. Антибактеріальний ефект знищує інфекцію, заважає бактеріям потрапити в нирки. Сечогінний і спазмолітичний ефекти нормалізують сечовипускання, протизапальна та знеболювальна дії зменшують симптоми циститу, доповнюють лікування антибіотиками під час пієлонефриту.

Складові препарату

Саме екстракти рослин роблять засіб мультиспрямованим, безпечним і дієвим. Загляньте всередину таблетки й ви зрозумієте, що таке Канефрон® H — склад його такий:

Content Image
rosmarin

Листя розмарину (Folia Rosmarini)

Рослина Folia Rosmarini, відома як розмарин, здобула свою назву ще в середні століття. Її пов’язували з ім’ям Діви Марії — «Роза Марії». У ті ж часи вперше відкрили його цілющі властивості й почали використовувати в медицині.

Сьогодні науці досконально відомий склад листя розмарину: розмаринова кислота, карнозна кислота, карнозол, розманол, розманіаль, урсолова кислота, олеанолова кислота, генкванін, апігенін і лютеолін1.

  • Важливим компонентом стає розмаринова кислота. Вона здатна пригнічувати бактерії та віруси, пригнічувати синтез медіаторів запалення.
  • Гіркоти карнозол, розманол, розманіаль розслаблюють м’язову тканину і знімають спазм.
  • Флавоноїди генкванін і лютеолін мають високий протизапальний ефект.

Згідно зі світовими Фармакопеями, сировина має містити не менше 1,2 % ефірної олії розмарину2. Канефрон® H повністю відповідає цим вимогам.

 

 

Content Image
Канефрон

Трава золототисячника (Herba Centaurii)

Herba Centaurii, або «трава кентаврів», використовується як гіркота. Це традиційна рослина шотландської медицини. Трава золототисячника багата на фенольні та коричні кислоти, містить флавоноїди, полізаміщені ксантони, алкалоїд генцианин.

  • Для лікування хвороб сечовивідних шляхів важливі глікозиди. Светіамарін і сверозід3 — головні активні компоненти екстракту, що відповідають за гіркоту. Глікозиди пригнічують ріст бактерій, перешкоджають їхньому просуванню із сечоводу вище.
  • Інша важлива складова — фенолкарбонові кислоти. Вони мають осмотичний ефект: запобігають зворотному всмоктуванню води та солей натрію, виводять рідину назовні, забезпечують сечогінну дію.

Важливо! Золототисячник може надавати побічні ефекти у високих дозах. Тому потрібно вибирати препарати зі стандартизованим дозуванням активних речовин у кожній таблетці.

 

 

Content Image
radix

Корінь любистку (Radix Levistici)

Radix Levistici в складі Канефрон® Н багатий на фталіди та ефірну олію.

Фталіди відіграють роль при знятті больового синдрому. Вони усувають неприємні відчуття й полегшують сечовипускання. Трава «з Лігурії» рекомендується як сильний діуретик, що перешкоджає реабсорбції води в нирках. А деякі дані говорять про те, що любисток підсилює дію антибіотиків, тому Канефрон® H може застосовуватися як допоміжна терапія під час лікування антибактеріальними препаратами. Не варто забувати про ефірні олії, які покращують кровотік і знімають спазм.

 

 

Як роблять Канефрон® Н і чому виробництво — це важливо?

Фітоніринг

Серед великої кількості фітопрепаратів на фармацевтичному ринку чимало нефрологів віддають перевагу Канефрон® Н. Важливу роль відіграє виробництво. На відміну від трав’яних зборів і чаїв, це лікарський засіб, який виготовляється відповідно до європейських стандартів GMP GACP. Інша основоположна риса — фітоніринг. Це унікальна концепція, створена компанією Біонорика, що об’єднує світ науки та лікарських рослин. Ось що гарантує фітоніринг для виробництва Канефрон® Н:

  • народження препарату починається з добору кращого насіння;
  • вирощування культур на екологічно чистих майданчиках у європейських регіонах;
  • вирощування без застосування пестицидів і заборонених добрив;
  • відбір проб на кожному етапі;
  • відсутність токсичних речовин у кінцевій формі препарату;
  • збір і обробка рослин за допомогою високотехнологічного обладнання;
  • екстрагування з максимальним збереженням активних речовин;
  • стандартизована форма — у кожній таблетці та краплі міститься однакова кількість активних компонентів.

Препарат дозволений і визнаний в урологічній практиці4, адже пройшов низку досліджень і підтвердив свою ефективність. 

Особливості лікування

Canephron надає комплексну дію під час ниркових недуг і запалень сечового міхура. Допомагає при виведенні та розчиненні конкрементів. Основні ефекти5:

  • нормалізує сечовипускання,
  • запобігає утворенню й повторному росту каменів;
  • бореться із запаленням, спазмами;
  • сприяє видаленню мікроорганізмів;
  • зменшує болі;
  • знижує ризик повторних загострень.

Докладніше про лікування циститу

Особливістю дії Канефрон® Н при циститі є те, що він ефективно доповнює лікування антибіотиками, а в разі неускладненого циститу може стати їхньою альтернативою6. Також він сприяє зниженню частоти та інтенсивності рецидивів циститу.

Докладніше про лікування пієлонефриту

Препарат зменшує частоту рецидивів пієлонефриту. При хронічній формі хвороби успішно застосовується в комплексній терапії та знімає симптоматику.

Докладніше про лікування сечокам’яної хвороби

Препарат сприятливо діє на фізико-хімічні властивості сечі, перешкоджаючи утворенню каменів, усуває такі чинники як запалення, спазми судин і сечовивідних шляхів, сприяє активному виведенню солей з організму. При цьому спостерігається поліпшення стану хворого — швидше виводиться пісок із нирок, знижується інтенсивність болю, УЗД показує зменшення кількості дрібних конкрементів.

Важливо: під час загострень і у випадках тривожних симптомів негайно зверніться до уролога або викличте швидку. Що повинно насторожити: висока температура (понад 39), кров у сечі, нудота і блювання, зниження апетиту.

Форми випуску

Препарат призначений для тих, хто турбується про здоров’я своїх нирок і сечовивідних шляхів і хоче отримати краще від природи. Засіб випускається у двох формах:

  1. Таблетки №60, РС № UA / 4708/02/01 Термін дії посвідчення 20.10.2021 № 2272. Склад таблетки Канефрон® H включає по 18 мг кожного екстракту й допоміжні речовини для створення таблетованої форми.
  2. Краплі 100 мл, РС № UA / 4708/01/01 Термін дії посвідчення 20.10.2021 № 2272. Склад крапель Канефрон® H включає по 0,6 г кожного екстракту. Розчин містить очищену воду і 19 % етанолу.

Обидві форми діють однаково. Таблетки зручно носити із собою в сумці, а краплі підходять тим, хто не любить ковтати пігулки.

Не забувайте, що Канефрон® H — лікарський засіб. Тож необхідно проконсультуватися з лікарем перед його прийманням і не перевищувати максимальну добову дозу, прописану в інструкції.


Оцінка антибактеріального потенціалу Petroselinum crispum і Rosmarinus officinalis щодо бактерій, що викликають інфекції сечовивідних шляхів.

2 Фітохімічні дослідження УДК 582.9.49.22:581.8 Попова Н.В., Литвиненко В.І. Національний фармацевтичний університет Державне підприємство «Державний науковий центр лікарських засобів і медичної продукції» Питання стандартизації розмарину лікарського листя.

3 Біоактивність секоірідоідних глікозидів з Centaurium erythraea. Ю. Кумарасами Ал. Нахар бП.Дж. Кокс аМ. Джаспарс сС.Д. Саркер.

4 Схеми лікування. Урологія / під ред. Н. А. Лопаткіна, Т. С. Перепанова. — 2-е изд., Испр. і доп. — М.: Літтерра, 2012. — 144 с. — (Серія «Схеми лікування»).

5 Основні принципи фармакотерапії рецидивуючих інфекцій сечових шляхів, д.м.н., проф. А.Л. Вєрткін, А.В. НОСОВА, ГБОУ ВПО МДМСУ, кафедра терапії, клінічної фармакології та швидкої медичної допомоги.

6 WAGENLEHNER F. M., ET AL. NON-ANTIBIOTIC HERBAL THERAPY (BNO 1045) VERSUS ANTIBIOTIC THERAPY FOR THE TREATMENT OF ACUTE LOWER UNCOMPLICATED URINARY TRACT INFECTIONS IN WOMEN: A DOUBLE-BLIND, PARALLEL-GROUP, RANDOMIZED, MULTICENTRE, NON-INFERIORITY PHASE III TRIAL. UROL INT. 2018 SEP 19:1-10